EnergySim s.r.o.
Jsme tým energetických specialistů MPO, autorizovaných projektantů ČKAIT, poradců ministerstva pro energetiku a dotace (EKIS) a certifikovaných projektantů pasivních domů od Passive house institutu. EnergySim je stabilní profesní společnost s širokým portfoliem služeb.


Green Art spol. s.r.o.
Firma zabývající se veškerou projekční činností v oboru zahradní a krajinářská tvorba. Návrhy jsou zpracovávány digitálně a výstupem mohou být jak půdorysy (inventarizace, studie, osazovací plány, vytyčovací plány atd.) a řezy tak model s možností exportu vybraných pohledů do podoby obrázků. V případě potřeby navíc i ručně kreslené perspektivní pohledy. Dále firma realizuje především zahrady u rodinných domů, zeleně u obytných souborů, administrativních budov, parků a ostatní veřejné zeleně. Navíc firma nabízí komplexní péči o Vaši zeleň ať veřejnou či soukromou. Přestože bude Vaše zahrada či jiná plocha zeleně správně navržena a zrealizována, práce nekončí. Následná péče o ní je přímou nezbytností.


Algon a.s.
Společnost založena v roce 1992. Od počátku se orientovala na dopravní a inženýrské stavby. V roce 1995 se stali průkopníkem staveb z gabionových konstrukcí, nyní patří k hlavním dodavatelům této technologie v České republice. Divize pozemních staveb zahájila svou činnost v roce 2006 a poskytuje kompletní servis zákazníkům. Tým zkušených techniků nabízí klientům mimo vlastní realizace staveb také vypracování studie staveb a následně projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení, až po kolaudaci dokončených děl. Provádí také vlastní developerské projekty v oblasti občanské vybavenosti a bytové výstavby.


Ing. David Pokorný
Projektová činnost ve výstavbě

Atrea
Firma Atrea s.r.o. byla založena v roce 1990. Od svého vzniku se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov a klade velký důraz na zpětné získávání a využití tepla z odpadního vzduchu ( rekuperaci ). Atrea s.r.o. patří k předním výrobcům teplovzdušného vytápění a větracích jednotek s rekuperací tepla. Firma se výrazně prosazuje i na západoevropských trzích.


desk architekti s.r.o.
Tým architektů - Ing.arch. Martin Kačírek, Ing.arch. Jakub Děnge. Svou architektonickou kancelář založili roku 2014 po dlouholeté práci v ateliéru ADNS. Od té doby spolupracujeme jako partneři na řadě projektů, např. Apartmány Boží Dar, BD Michle, 4RD Přední Kopanina, kde jsme propojili jejich architektonické kvality a naše technické a procesní zkušenosti. Počátek spolupráce sahá do roku 2007.


Ekowatt
EkoWATT je přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí. Založena byla v roce 1990 jako nevládní nezisková organizace (občanské sdružení). Za dobu svého fungování se EkoWATT vyvinul v profesionální poradenskou a expertní společnost, jejíž výsledky jsou oceňovány v českém i mezinárodním měřítku. Jejich poradenská střediska EKIS patří mezi nejnavštěvovanější a nejlépe hodnocená v ČR.